Yhteystiedot

Henkilöstömme

Suodata henkilöstöä kategorian mukaan
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Antti Mikkonen
Toimitusjohtaja
044-3640682
antti.mikkonen@amrak.fi
Toimisto
Rakennustekninen asiantuntija
Talotekninen asiantuntija
Tekninen isännöinti
Lisätietoa
Kasperi Kaipainen
Tekninen asiantuntija
044-7484884
kasperi.kaipainen@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Lisätietoa
Leena Jokela
Toimistoesimies, tekninen asiantuntija
040-5810864
leena.jokela@amrak.fi
Tekninen isännöinti
Toimisto
Lisätietoa
Esko Uimonen
Johtava tekninen isännöitsijä, Tekninen asiantuntija
040-1828999
esko.uimonen@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Tekninen isännöinti
Lisätietoa
Hannu Viksten
Tekninen asiantuntija
040-5896112
hannu.viksten@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Tekninen isännöinti
Lisätietoa
Jere Väänänen
Talotekninen asiantuntija
020-1299 290
jere.vaananen@amrak.fi
Talotekninen asiantuntija
Lisätietoa
Aki Jurvanen
Talotekninen asiantuntija
044-7576055
aki.jurvanen@amrak.fi
Talotekninen asiantuntija
Lisätietoa
Jan-Henrik Toura
Tekninen asiantuntija
040-5800049
jan-henrik.toura@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Tekninen isännöinti
Lisätietoa
Miko Mähönen
Tekninen asiantuntija
040-6263939
miko.mahonen@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Lisätietoa
Heli Rautiainen
Tekninen asiantuntija
040-5125384
heli.rautiainen@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Tekninen isännöinti
Lisätietoa
Matias Koivumäki
Tekninen asiantuntija
040-6316137
matias.koivumaki@amrak.fi
Rakennustekninen asiantuntija
Lisätietoa

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous

* Vaadittu kenttä

Kiitos yhteydenotosta! Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

Hups! Jotain meni nyt pieleen. Yritäthän pian uudelleen.

AMRAK on rakentamisen ammattilainen

AMRAK tarjoaa henkilökohtaista palvelua ja ammattitaitoista osaamista rakentamiseen liittyvässä laadunvalvonnassa, suunnittelussa ja projektinhallinnassa pääkaupunkiseudulla.